Google-Translate-Symbol[1]

KUP STRUNY MARTIN – WYGRAJ GITARĘ MARTIN LX1!

Struny Martin to korzyść sama w sobie – kapitalne połączenie brzmienia z najwyższej półki z innowacyjnymi technologiami chroniącymi rdzeń.

A kupując je do 30 kwietnia, zyskujesz szansę wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą jest Twoja własna gitara tego legendarnego producenta; tworzącego wyjątkowe instrumenty od 1833 roku.

Co musisz zrobić,
aby wygrać Martin LX1? 👇

OD NOWEJ GITARY MARTIN DZIELĄ CIĘ TYLKO 3 KROKI

Kup dowolną paczkę strun Martin – w sklepie stacjonarnym lub internetowym (listę sklepów, w których znajdziesz struny, znajdziesz niżej)

Zrób zdjęcie z opakowaniem strun i opublikuj je na Facebooku, Instagramie lub TikToku z hashtagiem #ilovemartinstrings

LX1

Poczekaj na decyzję naszego jury, które do 12.05.2023 wybierze najbardziej pomysłowe foto i… ciesz się brzmieniem nowej gitary

dlaczego Struny Martin?

W odróżnieniu od większości producentów, marka Martin sama wykonuje swoje struny. To efekt założenia, że kwestia brzmienia jest zbyt ważna, aby pozostawiać ją komuś innemu.

Seria Authentic Acoustic to nie tylko wyjątkowe dźwięki, ale i większa odporność na korozję i rozciąganie. Umożliwia stabilne nastrojenie instrumentu, a dzięki swojej wytrzymałości pozwala oszczędzić pieniądze na ciągłych zakupach kolejnych kompletów.

To dlatego sami tworzymy struny

TEST NA KOROZJĘ 

WYGRAJ MARTIN LX1

Dla zwycięzcy lub zwyciężczyni naszego konkursu mamy pojedynczą gitarę Martin LX1 z topem z litego świerku sitkajskiego.

Wyróżnia ją kompaktowa budowa, wykończenie na półpołysk, a także szlachetne brzmienie, z którego słyną instrumenty Martin.

Znani Artyści grają na strunach martin

RECENZJE STRUN MARTIN

A TY W KTÓRYM SALONIE KUPISZ STRUNY MARTIN?