MARTIN AUTHENTIC ACOUSTIC SP® MA4800 – struny do akustycznej gitary basowej (Light)

Struny do akustycznych gitar basowych z kolekcji Martin Authentic Acoustic SP® zapewniają nie tylko odświeżone brzmienie instrumentu, ale i większą odporność na korozję.

Obie cechy wynikają już z procesu ich konstrukcji. Odporny na rozciąganie rdzeń owijany jest cynową warstwą – dzięki temu pierwsze plamki rdzy pojawią się znacznie później niż w przypadku zwykłych modeli.

Seria Bass Strings słynie ponadto z długotrwałego trzymania stroju i dostarczania przyjemnych wrażeń z gry, które zachęcają do długich sesji z instrumentem.

I nie inaczej jest w przypadku prezentowanego zestawu. Załóż na swoją basówkę i poczuj różnicę!

Grubości poszczególnych strun w wersji Light:

G – .045

D – .065

A – .080

E – .100

MARTIN AUTHENTIC ACOUSTIC SP® MA4800 – struny do akustycznej gitary basowej (Light)

O strunach:

Struny Martin nie istnieją na rynku tak długo, jak gitary tej marki, ale to i tak solidny kawałek historii. Pierwsze komplety pojawiły się już w 1970 roku. Od tego momentu ulegają ciągłym przeobrażeniom, aby jak najlepiej pasować do aktualnych wymogów nieustannie ewoluującej branży muzycznej.

Podobnie jak gitary Martin, wszystkie modele strun z dostępnych kolekcji są konstruowane własnoręcznie przez fachowców znających się na rzeczy. Efektem jest odświeżone brzmienie i nienaganna wytrzymałość – niezależnie od instrumentu, dla jakiego są przeznaczone.

Udostępnij!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest