MARTIN ORIGINALS M170 – struny do gitary akustycznej (Extra Light)

Komplet ten jest bezpośrednim spadkobiercą pierwszych strun, jakie Martin wyprodukował w 1970 roku. Proporcje miedzi i cyny wynoszące 80/20 czynią je idealnym wyborem dla muzyków doceniających głębokie i bogate niskie tony oraz czystą, wyrazistą górę.

Pozwalają na wydobycie z gitary akustycznej odmienionego, świeżego brzmienia. Stanowią przy tym świetne rozwiązanie dla codziennej gry w domu czy w studiu. I to niezależnie od wykonywanego gatunku muzycznego.

Grubości poszczególnych strun w wersji Extra Light:

e – .010

B – .014

G – .023

D – .030

A – .039

E – .047

MARTIN ORIGINALS M170 – struny do gitary akustycznej (Extra Light)

O strunach:

Struny Martin nie istnieją na rynku tak długo, jak gitary tej marki, ale to i tak solidny kawałek historii. Pierwsze komplety pojawiły się już w 1970 roku. Od tego momentu ulegają ciągłym przeobrażeniom, aby jak najlepiej pasować do aktualnych wymogów nieustannie ewoluującej branży muzycznej.

Podobnie jak gitary Martin, wszystkie modele strun z dostępnych kolekcji są konstruowane własnoręcznie przez fachowców znających się na rzeczy. Efektem jest odświeżone brzmienie i nienaganna wytrzymałość – niezależnie od instrumentu, dla jakiego są przeznaczone.

Udostępnij!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest