MARTIN AUTHENTIC ACOUSTIC LIFESPAN® 2.0 M150T – struny do gitary akustycznej (Medium)

Na przestrzeni dekad firma Martin wymyśliła i opatentowała szereg rozwiązań mających na celu przedłużenie żywotności swoich strun. Jednym z najbardziej przełomowych okazała się technologia Lifespan®, zastosowana w tym komplecie.

Ma ona na celu ochronę przed korozją i wywiązuje się ze swojego zadania wyśmienicie, zabezpieczając zarówno rdzeń, jak i owijkę struny. Co więcej, czyni to bez niepożądanych kompromisów odnośnie brzmienia czy wrażeń z gry.

Grubości poszczególnych strun w wersji Medium:

e – .013

B – .017

G – .026

D – .035

A – .045

E – .056

MARTIN AUTHENTIC ACOUSTIC LIFESPAN® 2.0 M150T – struny do gitary akustycznej (Medium)

O strunach:

Struny Martin nie istnieją na rynku tak długo, jak gitary tej marki, ale to i tak solidny kawałek historii. Pierwsze komplety pojawiły się już w 1970 roku. Od tego momentu ulegają ciągłym przeobrażeniom, aby jak najlepiej pasować do aktualnych wymogów nieustannie ewoluującej branży muzycznej.

Podobnie jak gitary Martin, wszystkie modele strun z dostępnych kolekcji są konstruowane własnoręcznie przez fachowców znających się na rzeczy. Efektem jest odświeżone brzmienie i nienaganna wytrzymałość – niezależnie od instrumentu, dla jakiego są przeznaczone.

Udostępnij!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest